TRIDUUM PASCHALNE 2020

DSC_7732

WIELKI CZWARTEK17.00Msza Święta Wieczerzy Pańskiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu o 19.00

WIELKI PIĄTEK – W tym dniu obowiązuje nas wszystkich post ścisły15.00Nabożeństwo Wielkiego Piątku na cześć Męki Pańskiej. Adoracja w Bożym Grobie do 19.00

WIELKA SOBOTA – adoracja Najświętszego Sakramentu w Bożym Grobie od 15.00 do 18.00. Nie będzie w tym dniu poświęcenia pokarmów – modlitwa błogosławieństwa na stronie internetowej – będzie też dostępna wydrukowana na ulotkach.

WIELKA NOC (z soboty na niedzielę)20.00Msza Święta Wigilii Paschalnej

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – Msze Święte w tym dniu:  7.00  WAWRZEŃCZYCE kolejne Msze wg porządku niedzielnego: 9.45,  11.15 i 12.30

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNYMsze Święte według porządku niedzielnego.

Modlitwa poświęcenia pokarmów

Wielkanoc-w-domu-DO-WYDRUKU

Bieżące Aktualności

INTENCJA PAPIESKA NA MARZEC 2024

franciszek1

Za współczesnych męczenników

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

Triduum Plakat

WIELKI TYDZIEŃ. PRZEWODNIK

wielkitydzien

DO POBRANIA ZA DARMO! Zachęcam do lektury aby jak najlepiej przeżyć ten ŚWIĘTY CZAS!

Przewodnik dostępny na stronie:

Tak piszą o przewodniku autorzy:

Ta książka pomoże Ci na nowo przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia, najważniejszego okresu w Kościele. Prostym językiem wyjaśniamy symbole, wprowadzamy do czytań z danego dnia, przypominamy piękne zwyczaje.