PIELGRZYMKA DO ZIEMI ŚWIĘTEJ

Termin:

15-22. 02. 2019

Cena:

950 USD + 50 USD (Obowiązkowe opłaty napiwków na miejscu)

Spotkanie organizacyjne: 20.09.2018 (czwartek) – po Mszy św. wieczornej

PROGRAM:

Dzień 1: Spotkanie na wyznaczonym lotnisku, odprawa bagażowo – biletowa, wylot do Tel Avivu. Przylot do Tel Avivu w godzinach porannych, transfer do Betlejem, Nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Pańskiego, Groty Mlecznej, przejazd na Pole Pasterzy. Przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, przejazd do Cezarei Nadmorskiej, wizyta w kościele Stella Maris skrywającym Grotę Eliasza. Przejazd do Nazaretu w Galilei, wizyta w Kościele Zwiastowania NMP. Przejazd do Kany Galilejskiej gdzie Jezus dokonał pierwszego cudu. Przejazd na Górę Tabor. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd na Górę Ośmiu Błogosławieństw, kościół Rozmnożenia Chleba – gdzie Jezus nakarmił 5000 ludzi. Msza św. w Kafarnaum (miasto św. Piotra), przejazd nad Jez. Galilejskie rejs Łodzią Piotrową po jeziorze, odpoczynek, opcjonalnie lunch: Ryba św. Piotra. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: Śniadanie, przejazd Doliną Jordanu, po drodze pustynia Judzka, Jerycho – sykomora Zacheusza, widok na Górę Kuszenia, przejazd nad Morze Martwe – czas wolny na kąpiel w morzu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5: Śniadanie, Wejście do Starego miasta Jerozolimy od strony Bramy św. Szczepana, zwiedzanie Kościoła św. Anny oraz Sadzawki Betesda, Meczet Al.-Aqsa (opcja- o ile będzie dostępny) Kopuła Skały, Ecce Homo oraz więzienie Chrystusa. Idąc drogą krzyżową w kierunku Bazyliki Grobu Pańskiego. Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Śniadanie, Zwiedzanie: Góra Oliwna, kościół Ojcze Nasz i Wniebowstąpienia oraz Dominus Flevit, Getsemani (ogród oliwny), następnie Kościół Zaparcia się św. Piotra, Kościół z Grobem NMP. Przejazd na wzgórze Syjon i zwiedzanie kościoła Zaśnięcia NMP. Pokój Ostatniej Wieczerzy- Wieczernik oraz Grobu Króla Dawida. Przejście pod ścianę płaczu. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 7: Śniadanie, Przejazd do Betanii – nawiedzenie domu Marii, Marty i Łazarza. Menora, parlament izraelski, przejazd do Ain Karim (nawiedzenie św. Elżbiety), zwiedzanie kościoła Narodzenia św. Jana Chrzciciela, transfer do YAD VASHEM. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 8:  W godzinach porannych transfer na lotnisko, przelot do Polski.

Świadczenia zawarte w cenie:

• Przelot do Tel Avivu
  • 7 noclegów w hotelach, pokoje 2, 3 osobowe.
  • śniadania, obiadokolacje,
  • Transfery autokarem: lotnisko – hotel – lotnisko
  • Realizacja programu autokarem klimatyzowanym,
  • Opieka pilota – przewodnika
  • Ubezpieczenie NNW, KL + bagaż,
  • Bilety wstępów wg programu

Cena nie obejmuje:   Napojów do obiadokolacji.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

UWAGA! – POTRZEBNY AKTUALNY PASZPORT!!!!

Pielgrzymkę dla Parafii organizuje:

Biuro Podróży Camino Travel; Wrocław 50 -502, ul. Dawida 8 lok. 2; Tel/fax 71 79 48 994 / Tel 71 79 78 622

www.camino.travel.pl / biuro@camino.travel.pl

Bieżące Aktualności

INTENCJA PAPIESKA NA MARZEC 2024

franciszek1

Za współczesnych męczenników

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

Triduum Plakat

WIELKI TYDZIEŃ. PRZEWODNIK

wielkitydzien

DO POBRANIA ZA DARMO! Zachęcam do lektury aby jak najlepiej przeżyć ten ŚWIĘTY CZAS!

Przewodnik dostępny na stronie:

Tak piszą o przewodniku autorzy:

Ta książka pomoże Ci na nowo przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia, najważniejszego okresu w Kościele. Prostym językiem wyjaśniamy symbole, wprowadzamy do czytań z danego dnia, przypominamy piękne zwyczaje.