PIELGRZYMKA – MAŁOPOLSKA i PODKARPACIE

Kalwaria-12.06.2017-2

ZABAWA – TARNÓW – TUCHÓW – SANOK – KALWARIA PACŁAWSKA – PRZEMYŚL – MARKOWA

Termin:  29.06 – 01.07.2018 (pt–so-ndz)

Cena: 540 zł./os

PROGRAM PIELGRZYMKI:

Dzień 1:  Wyjazd z ustalonego miejsca o godz. 05.00 do miejscowości Zabawa – Sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny, następnie Tarnów – rynek starego miasta z ratuszem oraz Bazyliką Katedralną Narodzenie NMP z XIV w. Przejazd do Tuchowa – barokowy kościół Nawiedzenie NMP z obrazem MB Tuchowskiej z XVI w. oraz klasztor redemptorystów. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, zwiedzanie Sanoka – urocze miasteczko podkarpacia, położone w dolinie Sanu: kościół i klasztor franciszkański – Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia Pani Ziemi Sanockiej, rynek wraz z pięknymi kamienicami, Park Etnograficzny w Sanoku- na wolnym powietrzu ukazujący zabudowania wsi i zagospodarowanie zagród, obiekty sakralne  od XVII do XX w. Przejazd do Kalwarii Pacławskiej, pobyt popołudniowy:  kościół z  cudownym obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej. Obiadokolacja i nocleg w Przemyślu.

Dzień 3: Śniadanie, zwiedzanie Przemyśla do godzin południowych, po południu wyjazd do Wrocławia z postojem w miejscowości Markowa – miejscowość leży na szlaku architektury drewnianej, Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów. Powrót na miejsce w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie:

– 2 noclegi w hotelach na trasie pielgrzymki (pokoje 2-os. z łazienkami), 2 śniadania i 2 obiadokolacje, opłaty za bilety wstępów, opłaty w sanktuariach oraz za przewodników lokalnych wg programu

Bieżące Aktualności

INTENCJA PAPIESKA NA MARZEC 2024

franciszek1

Za współczesnych męczenników

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

Triduum Plakat

WIELKI TYDZIEŃ. PRZEWODNIK

wielkitydzien

DO POBRANIA ZA DARMO! Zachęcam do lektury aby jak najlepiej przeżyć ten ŚWIĘTY CZAS!

Przewodnik dostępny na stronie:

Tak piszą o przewodniku autorzy:

Ta książka pomoże Ci na nowo przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia, najważniejszego okresu w Kościele. Prostym językiem wyjaśniamy symbole, wprowadzamy do czytań z danego dnia, przypominamy piękne zwyczaje.