Pielgrzymka autokarowa

mbkodeńska

SANDOMIERZ – KODEŃ – KOSTOMŁOTY – NIEPOKALANÓW

Termin: 09 – 11.06.2017 Cena: 410 zł.

Dzień 1: Wyjazd z ustalonego miejsca: Wawrzeńczyce godz. 04.30, przejazd na Lubelszczyznę do uroczego miasteczka Sandomierz, pięknie położony nad Wisłą: rynek, Bazylika Katedralna z XIV w. Msza św. Następnie przejazd do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej Królowej Podlasia w miejscowości Kodeń. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 2: Śniadanie, pobyt w sanktuarium, Msza św. i w godzinach południowych wyjazd do Kostomłotów: cerkiew pw. Św. Nikity- zwiedzanie, przejazd na obiadokolację i nocleg w okolicy Warszawy.

Dzień 3: Śniadanie, przejazd do Warszawy do Parafii św. Stanisława Kostki, gdzie znajduje się grób bł. Jerzego Popiełuszko. Następnie przejazd do Niepokalanowa, Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbe: klasztor, Bazylika NMP, kaplica św. Maksymiliana, wspólna Msza św. W godzinach popołudniowych wyjazd, zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych (ok. 22-24.00).

Cena zawiera: – 2 noclegi w domach pielgrzyma (pokoje 2-, 3-, 4- osobowe) z łazienkami – 2 śniadania i 2 obiadokolacje wg programu – opieka duszpasterska – przejazd autokarem turystycznym

Cena nie zawiera: – opłat za przewodników lokalnych, biletów wstępu wg programu, opłat parkingowych, opłaty w sanktuariach: 60 zł./os.

Organizator: Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Wawrzeńczycach oraz Biuro Podróży Camino, ul. Dawida 8/2, 50-527 Wrocław, tel. 71/79 78 622, kom. 535 242 700

Bieżące Aktualności

INTENCJA PAPIESKA NA MARZEC 2024

franciszek1

Za współczesnych męczenników

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

Triduum Plakat

WIELKI TYDZIEŃ. PRZEWODNIK

wielkitydzien

DO POBRANIA ZA DARMO! Zachęcam do lektury aby jak najlepiej przeżyć ten ŚWIĘTY CZAS!

Przewodnik dostępny na stronie:

Tak piszą o przewodniku autorzy:

Ta książka pomoże Ci na nowo przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia, najważniejszego okresu w Kościele. Prostym językiem wyjaśniamy symbole, wprowadzamy do czytań z danego dnia, przypominamy piękne zwyczaje.