MSZA ŚWIĘTA PRZED MATURĄ

msza_matura_m

Społeczność akademicka Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży serdecznie zapraszają maturzystów, ich rodziny i przyjaciół na Mszę św. przed maturą, która zostanie odprawiona w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, 3 maja 2017 r., godz. 18.00, w kościele Najświętszego Imienia Jezus (Wrocław, pl. Uniwersytecki 1). Eucharystii będzie przewodniczył ks. prof. dr hab. Włodzimierz Wołyniec, Rektor PWT, homilię wygłosi ks. dr Jacek Froniewski, Sekretarz Generalny PWT.

Bieżące Aktualności

INTENCJA PAPIESKA NA MARZEC 2024

franciszek1

Za współczesnych męczenników

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

Triduum Plakat

WIELKI TYDZIEŃ. PRZEWODNIK

wielkitydzien

DO POBRANIA ZA DARMO! Zachęcam do lektury aby jak najlepiej przeżyć ten ŚWIĘTY CZAS!

Przewodnik dostępny na stronie:

Tak piszą o przewodniku autorzy:

Ta książka pomoże Ci na nowo przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia, najważniejszego okresu w Kościele. Prostym językiem wyjaśniamy symbole, wprowadzamy do czytań z danego dnia, przypominamy piękne zwyczaje.