Betlejem Wrocławskie

koncert29012017_d

29 STYCZNIA 2017 r. o godz. 18.00 w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się koncert BETLEJEM WROCŁAWSKIE.

Spotkajmy się na tym koncercie Betlejem Wrocławskie, by razem świętować radość z przyjścia na świat Emanuela oraz pokazać jak wielka jest nasza wiara i wspólnota ludzi wierzących!

Patronat honorowy koncertu Betlejem Wrocławskie objął m.in. Ks. Arcybiskup Józef KUPNY – Metropolita Wrocławski.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą wspólnie doświadczyć niezwykłości czasu Bożego Narodzenia i wzmacniać nie tylko religijną, ale także społeczną i kulturalną siłę naszej wiary do udziału w tym koncercie.

Przy wejściu na koncert każdy otrzyma program wraz z opłatkiem, którym połamie się z innymi.

Koncert składa się z czterech części:

1. Najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe świata w wykonaniu: TGD, Natalii Niemen, Mariki, Kuby Banacha, Mate.O, Wojciecha Cugowskiego (część koncertowa)
  2. Życzenia Księdza Arcybiskupa Metropolity Wrocławskiego. Po nich łamanie się opłatkiem.
  3. Wspólne śpiewanie kolęd.
  4. Finał koncertu uwielbienie.

Bilety na koncert można nabyć w parafiach, w Wydziale Duszpasterskim Kurii Metropolitalnej lub przez internet: www.bilety24.pl

Bieżące Aktualności

INTENCJA PAPIESKA NA MARZEC 2024

franciszek1

Za współczesnych męczenników

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

Triduum Plakat

WIELKI TYDZIEŃ. PRZEWODNIK

wielkitydzien

DO POBRANIA ZA DARMO! Zachęcam do lektury aby jak najlepiej przeżyć ten ŚWIĘTY CZAS!

Przewodnik dostępny na stronie:

Tak piszą o przewodniku autorzy:

Ta książka pomoże Ci na nowo przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia, najważniejszego okresu w Kościele. Prostym językiem wyjaśniamy symbole, wprowadzamy do czytań z danego dnia, przypominamy piękne zwyczaje.