Akcja Św. Krzysztof 2021

Plakat MIVA ze spadami 3 mm

Weź udział w Akcji św. Krzysztof

Podziękuj Panu Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry

Pomóż polskim misjonarzom w zakupie pojazdów misyjnych

W dniach 18-25 lipca 2021 będzie obchodzony 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Ważnym punktem obchodów jest błogosławieństwo kierowców i ich pojazdów, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Do wszystkich użytkowników pojazdów jest kierowany apel o udział w Akcji św. Krzysztof i wsparcie misjonarzy w zakupie środków transportu poprzez przeznaczenie 1 grosza za każdy przejechany kilometr na ten cel.

Akcję będzie można wesprzeć przy okazji poświęcenia pojazdów, w niedzielę 25 lipca po każdej Mszy świętej!

Bieżące Aktualności

INTENCJA PAPIESKA NA MARZEC 2024

franciszek1

Za współczesnych męczenników

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

TRIDUUM PASCHALNE W PARAFII

Triduum Plakat

WIELKI TYDZIEŃ. PRZEWODNIK

wielkitydzien

DO POBRANIA ZA DARMO! Zachęcam do lektury aby jak najlepiej przeżyć ten ŚWIĘTY CZAS!

Przewodnik dostępny na stronie:

Tak piszą o przewodniku autorzy:

Ta książka pomoże Ci na nowo przeżyć wydarzenia Wielkiego Tygodnia, najważniejszego okresu w Kościele. Prostym językiem wyjaśniamy symbole, wprowadzamy do czytań z danego dnia, przypominamy piękne zwyczaje.