NIEDZIELA 11.02 – 6 NIEDZIELA ZWYKŁA | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | +Maria, +Maria i +Irena |
9.45 | Stróża | +Piotr, +Barbara, +Ryszard, +Maria i +Maria |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Henryka – kolejne rocznice śmierci i +Władysław Leśniak |
12.30 | Ujów | Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia rodzinnego |
PONIEDZIAŁEK 12.02 | ||
WTOREK 13.02 | ||
18.00 | Wawrzeńczyce | |
ŚRODA 14.01 – ŚRODA POPIELCOWA | ||
9.00 | Wawrzeńczyce | +Weronika i +Antoni Lech |
16.00 | Ujów | +Józef, +Walenty i +Władysław |
17.00 | Stróża | +Franciszek Kuriata – 5 roczn. śmierci |
18.15 | Wawrzeńczyce | Za Ojczyznę /od mieszkańców Wawrzeńczyc/ |
CZWARTEK 15.02 | ||
17.00 | Ujów | +Karol – roczn. śmierci i +Maria |
PIĄTEK 16.02 | ||
16.00 | Stróża | Za zmarłych z rodziny Siemiochin, Babicz i Pajzert |
18.00 | Wawrzeńczyce | +Zofia Markiewicz /od uczestników pogrzebu/ |
SOBOTA 17.02 | ||
9.00 | Wawrzeńczyce | +Zdzisława Kowalczyk (f) – od Bogusi Rojek z Rodziną |
NIEDZIELA 18.02 – 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | +Katarzyna (f), +Władysław, +Maria i +Stanisław |
9.45 | Stróża | Za zmarłych z rodziny Pencaków |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Władysław, +Anna, +Władysław Data oraz +Helena Romanowska |
12.30 | Ujów | +Antoni i +Anna Adamek oraz +Walenty i +Józefa Sztycharz |
Intencje - Wszystkie
4.02.2024 – 11.02.2024
NIEDZIELA 4.02 – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | +Franciszka (f) i +Józef – w kolejne rocznice śmierci |
9.45 | Stróża | Za zmarłych z rodziny Czyżowicz: +Wiktoria i +Stefania |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Irena, +Tadeusz, +Jerzy, +Anna, +Michalina, +Stanisław i za zmarłych z ich Rodzin |
12.30 | Ujów | +Józefa (f), +Andrzej, +Stanisław Lechowscy oraz +Ryszard Breś |
PONIEDZIAŁEK 5.02 – Św. Agaty, dziewicy i męczennicy /wspomnienie/ | ||
WTOREK 6.02 – Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników /wspomnienie/ | ||
ŚRODA 7.02 | ||
CZWARTEK 8.02 | ||
PIĄTEK 9.02 | ||
SOBOTA 10.02 – Św. Scholastyki, dziewicy /wspomnienie/ | ||
9.00 | Wawrzeńczyce | W intencji chorych |
NIEDZIELA 11.02 – 6 NIEDZIELA ZWYKŁA | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | +Maria, +Maria i +Irena |
9.45 | Stróża | +Piotr, +Barbara, +Ryszard, +Maria i +Maria |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Henryka (f) – kolejne rocznice śmierci i +Władysław Leśniak |
12.30 | Ujów | Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej na dalsze lata życia rodzinnego |
21.01.2024 – 28.01.2024
NIEDZIELA 21.01 – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | Za zmarłe babcie i dziadków z Rodziny Misiurków, Dziedzińskich, Brusiłów i Kozińskich |
9.45 | Stróża | O potrzebne łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Bartłomieja – 18 roczn. urodzin |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Janina i +Franciszek |
12.30 | Ujów | +Jan i +Daniel |
PONIEDZIAŁEK 22.01 – Św. Wincentego, diakona /wspomnienie/ | ||
WTOREK 23.01 | ||
ŚRODA 24.01 – Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła /wspomnienie/ | ||
CZWARTEK 25.01 – NAWRÓCENIE ŚW. PAWŁA /święto/ | ||
PIĄTEK 26.01 – Św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów /wspomnienie/ | ||
17.30 | Wawrzeńczyce | +Mieczysław Lichwa – 2 roczn. śmierci |
SOBOTA 27.01 | ||
NIEDZIELA 28.01 – 4 NIEDZIELA ZWYKŁA | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | O potrzebne łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Macieja z okazji urodzin |
9.45 | Stróża | +Salomea, +Ryszard, +Zygfryd, +Rajmund oraz +Irena z rodziny Serafin |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Helena i +Józef Maciaszczyk |
12.30 | Ujów | ++Rodzice: +Regina, +Stanisław, +Helena i +Edward |
14.01.2024 – 21.01.2024
NIEDZIELA 14.01 – 2 NIEDZIELA ZWYKŁA | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | +Katarzyna i +Władysław |
9.45 | Stróża | +Mariola, +Wanda, +Franciszek i +Antoni |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Marianna, +Bogusław, +Stanisława (f) i +Walenty |
12.30 | Ujów | O potrzebne łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Antoniego Szczepańskiego – 9 roczn. urodzin |
PONIEDZIAŁEK 15.01 | ||
15.30 | Ujów | |
WTOREK 16.01 | ||
8.30 | Wawrzeńczyce | +Helena Kamińska |
ŚRODA 17.01 – Św. Antoniego, opata /wspomnienie/ | ||
8.30 | Wawrzeńczyce | |
CZWARTEK 18.01 | ||
8.30 | Wawrzeńczyce | |
PIĄTEK 19.01 – Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa /wspomnienie/ | ||
9.00 | Wawrzeńczyce | +Henryk Knop i za zmarłych z Rodziny Smereków, Sawickich i Knopów |
SOBOTA 20.01 – Św. Fabiana, papieża i męczennika oraz Św. Sebastiana, męczennika | ||
9.00 | Wawrzeńczyce | +Mikołaj – roczn. śmierci, +Michał – roczn. śmierci, +Kazimiera (f), +Stanisław, +Jadwiga i +Wincenty |
NIEDZIELA 21.01 – 3 NIEDZIELA ZWYKŁA | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | Za zmarłe babcie i dziadków z Rodziny Misiurków, Dziedzińskich, Brusiłów i Kozińskich |
9.45 | Stróża | O potrzebne łaski, zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Najświętszej dla Bartłomieja – 18 roczn. urodzin |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Janina i +Franciszek |
12.30 | Ujów | +Jan i +Daniel |
31.12.2023 – 7.01.2024
NIEDZIELA 31.12 – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | +Wiktor Centkowski oraz +Danuta Centkowska |
9.45 | Stróża | Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w Rodzinie |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Helena, +Wojciech, +Stanisław, +Kazimiera i +Jacek z Rodziny Misiurka |
12.30 | Ujów | Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Anny i Stanisława w 55 roczn. ślubu |
PONIEDZIAŁEK 1.01 – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZINICELKI /UROCZYSTOŚĆ/ | ||
9.45 | Stróża | ++zmarli z Rodziny Śmiałowskich: +Maria, +Michał i +Zenon |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Anna i +Władysław Januszkiewicz oraz +Genowefa Żebrowska |
12.30 | Ujów | O zdrowie dla dzieci, wnuków i prawnuka |
16.00 | Wawrzeńczyce | +Anna Apanasowicz i ++Rodzice |
WTOREK 2.01 – Św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła /wspomnienie/ | ||
15.00 | Wawrzeńczyce | |
ŚRODA 3.01 – Najświętszego Imienia Jezus /wspomnienie/ | ||
8.30 | Wawrzeńczyce | |
CZWARTEK 4.01 – 1 czwartek miesiąca | ||
8.30 | Wawrzeńczyce | |
PIĄTEK 5.01 – 1 piątek miesiąca | ||
18.00 | Wawrzeńczyce | O Boże błogosławieństwo dla Aleksandry z okazji urodzin |
SOBOTA 6.01 – OBJAWIENIE PAŃSKIE /UROCZYSTOŚĆ/ | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | O potrzebne łaski dla Ireneusza i Lidii |
9.45 | Stróża | +Helena, +Kazimierz, +Krzysztof, +Stanisław i za zmarłych z Rodziny Flis |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Maria Gabor – z racji urodzin za życia oraz za zmarłych z Rodziny |
12.30 | Ujów | +Jolanta Szczepańska oraz +Genowefa i +Władysław Górniccy |
NIEDZIELA 7.01 – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO | ||
8.00 | Wawrzeńczyce | +Jadwiga, +Helena, +Baltazar, +Kazimiera (f) i +Julian |
9.45 | Stróża | +Ryszard, +Jadwiga Robak, +Kazimiera i +Zbigniew oraz +Rafał Błasiak |
11.15 | Wawrzeńczyce | +Jadwiga Bieńko – roczn. śmierci |
12.30 | Ujów | +Anastazja i +Władysław |