ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE – 17.04.2022

1. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – Msze Święte w tym dniu: 6.00 WAWRZEŃCZYCE kolejne Msze wg porządku niedzielnego: 9.45,  11.15 i 12.30
  2. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNYMsze Święte według porządku niedzielnego (taca na Seminarium Duchowne we Wrocławiu).
  3. Msze święte:
  • Wtorek i środę – w kaplicy Sióstr
  • czwartek i piątek – w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • sobota – o godz. 9.00.

Pół godziny przed Mszą świętą wspólna modlitwa różańcowa i Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego: ministrantom, posługującym przez czytania i śpiewy, przygotowanie dekoracji świątyni i posprzątanie kościoła, a także za dary na wielkanocny stół. Dziękuję Księdzu Arkadiuszowi Chwastykowi za pomoc duszpasterską na czas Świąt.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny” (numer kwietniowy). Jest jeszcze kilka egzemplarzy Gościa Niedzielnego z Niedzieli Palmowej wraz z kolejną płytą z nagranym Pismem Świętym.
  3. W sobotę Pielgrzymka do Lichenia. Wyjazd o godz. 6.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – (przed Świętami) – Rodziny Pana Sebastiana Jaroszczuka i Pani Janina Jaroszczuk
  • w przyszłym tygodniu – Rodziny Pana Henryka Rokickiego o Rodzina Pana Józefa Kozarowicza