WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – 1.11.2020

1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą odprawione: 8.00 WAWRZEŃCZYCE, 9.45 STRÓŻA 11.15 UJÓW i 12.30 WAWRZEŃCZYCE. Nie będzie w tym dniu procesji z modlitwą za zmarłych.
  2. Porządek Mszy świętych we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny: 10.00 STRÓŻA, 16.30 UJÓW i 18.00 WAWRZEŃCZYCE.
  3. Od południa 1 listopada do północy 2 listopada możliwość zdobycia odpustu zupełnego, przy spełnieniu warunków: stan łaski uświęcającej i Komunia św.; nawiedzenie kościoła i modlitwa Ojcze nasz oraz Wierzę w Boga oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca Świętego, np. Zdrowaś Maryjo.

Natomiast przez cały miesiąc listopad możemy uzyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę się w intencji zmarłych.

1. Dostępne są już kartki na wypominki – proszę na kartce napisać miejscowość zamieszkania. Nabożeństwo wypominkowe i msza w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach planowane są po 15 listopada.
  2. We wtorek i środę – Msze święte w Kaplicy Sióstr.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek miesiąca i pierwszy piątek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30 – w tym czasie okazja do spowiedzi. Msza święta o godz. 17.30. Nie ma odwiedzin chorych.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca – o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XII DZIEŃ SOLIDARNOŚCI Z KOŚCIOŁEM PRZEŚLADOWANYM poświęcony w tym roku chrześcijanom w Republice Środkowoafrykańskiej, za których szczególnie będziemy się modlić i będziemy mogli wesprzeć przez ofiarę do puszek przy wyjściu z kościoła.
  6. Dziękuję w imieniu własnym oraz Sióstr za wszelkie wsparcie jakie otrzymaliśmy w czasie choroby.
  7. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Pani Janina Jaroszczuk i Rodzina Pana Ireneusza Pawelca
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Jacka Swatowskiego i Rodzina Pana Mariusza Bracha