WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 16.05.2021

1. Msze święte w tygodniu w kościele parafialnym wraz z nabożeństwem majowym:
  • Od poniedziałku do piątku – o godz. 18.00 w kościele parafialnym
  • adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo w tym tygodniu w czwartek od godz. 17.00 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  • w sobotę – o godz. 9.00,
  1. Pół godziny przed Mszą świętą wspólna modlitwa różańcowa – po Mszy świętej nabożeństwo majowe (Litania Loretańska) i nowenna do Ducha Świętego – z wyjątkiem czwartku – wtedy nabożeństwo majowe po różańcu na zakończenie adoracji.
  2. Dzieci klas trzecich zapraszam na próbę przed Pierwszą Komunią Świętą w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy świętej.
  3. Młodzież klas siódmych i ósmych zapraszam wraz z rodzicami na spotkanie informacyjne związane z sakramentem bierzmowania we wtorek po wieczornej Mszy świętej.
  4. Pierwsza Komunia odbędzie się w niedzielę – 30 maja. W tym dniu Msze święte będą: WAWRZEŃCZYCE – 8.00, 10.00 oraz 11.30 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej / Stróża – 11.15 / Ujów – 12.30. Słowo Boże będzie głosił ks. Krzysztof Ora.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Marcina Gałęckiego i Rodzina Pana Dariusza Biedrzyńskiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzice Dzieci Pierwszokomunijnych

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Kusa, kawaler, zam. Strzelce Krajeńskie i Marta Krzywicka, panna, zam. Stróża – zapowiedź 3 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.