WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE – 13.05.2018

1. Dzisiaj, 13 maja, przypada również święto Matki Bożej Fatimskiej – różaniec fatimski z nabożeństwem majowym i procesją maryjną o godz. 18.00.
  2. Zapraszam wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach majowych po każdej Mszy świętej.
  3. Msze święte w tygodniu w kościele parafialnym wraz z nabożeństwem majowym:
  • od poniedziałku do piątku – o godz. 18.00 w Wawrzeńczycach;
  • w czwartek MSZA ŚW. WYJĄTKOWO O GODZ. 17.00 – wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.15 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta.
  • w sobotę – o godz. 9.00,
  1. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam we wtorek i środę na wieczorną Mszę świętą i po niej próbę.
  2. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam w piątek na wieczorną Mszę świętą i po niej na spotkanie.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Rafalskiego i Pana Mieczysława Rafalskiego.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzice dzieci komunijnych.