TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 12.06.2022

1. W poniedziałek, 13 maja – Msza święta o godz. 18.00, następnie różaniec fatimski z nabożeństwem czerwcowym.
  2. Msze święte we wtorek i środę – o godz. 18.00 w kościele parafialnym.
  3. TRIDUUM eucharystyczne przed uroczystością Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa będziemy przeżywali od poniedziałku do środy 13-14-15 czerwca. Każdego dnia od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.30 wspólny różaniec i nabożeństwo czerwcowe.
  4. W czwartek – UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. Msze święte w tym dniu będą odprawione: 8.00 – UJÓW, 9.45 – STRÓŻA i 11.30 – WAWRZEŃCZYCE z procesją do czterech ołtarzy. Ołtarze jak co roku przygotowują  poszczególne wioski: I – Mietków, II – Wawrzeńczyce, III – Ujów i IV – Stróża. Proszę także zadbać o wystrój naszych domów – flagi, emblematy.
  5. W piątek – Msza święta z procesją eucharystyczną z racji Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00, w sobotę o godz. 9.00.
  6. W przyszłą niedzielę Msza święta dla dzieci o godz. 11.15 – po Mszy świętej procesja dookoła kościoła w ramach Oktawy Bożego Ciała.
  7. Koncert Uwielbienia wNiebo Głosy odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała we Wrocławiu na Placu Wolności o godz. 19.30. Wstęp wolny.
  8. Przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało we wtorek od godz. 18.00 w świetlicy w Wawrzeńczycach.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  10. Dziękuję za wspólne przeżycie uroczystości Pierwszej Komunii Świętej oraz Bierzmowania. Dziękuję rodzicom za pomoc w przeżyciu tych uroczystości oraz za złożone ofiary na cele Parafii.
  11. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • przed Bożym Ciałem – Rodzina Pana Mariusza Spryszaka i Pani Maria Mrzygłód
  • przed niedzielą – Rodzina Pana Wojciecha Gancarza i Pani Helena Dusza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Kazimierza Turczyna i Rodzina Stanisława Chlewickiego