ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 9.01.2022

1. Msze święte w poniedziałek, wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr
  2. Msze święte w kolejne dni w Wawrzeńczycach:
  • W czwartek – o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu / o godz. 17.30 Msza święta i spotkanie kolędowe dla mieszkańców Wawrzeńczyc – numery parzyste 20-50 i nieparzyste 19-49 (od kościoła do końca wioski w stronę Paździorna) i tzw. Folwark
  • w piątek – o godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu / o godz. 17.30 Msza święta i spotkanie kolędowe dla mieszkańców Wawrzeńczyc – numery 1-19 i 2-18 i 18a (od Stróży do kościoła), oraz Osiedle i ul. Jarzębinowa
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00.
  1. Rodziny, które chciałyby przyjąć kapłana w swoim domu, proszę o indywidualne zgłoszenie (najlepiej przez wypełnienie karty – zaproszenia). Termin ustalany będzie bezpośrednio.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” są po 8 zł.
  3. Proszę o kontakt osoby, które zarezerwowały Msze święte w Wawrzeńczycach na godz. 8.00 w kolejne niedziele: 16 stycznia, 23 stycznia, 30 stycznia oraz 6 lutego – nie powróciły kartki z treścią intencji.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – – Rodzina Pana Jana Komanieckiego i Rodzina Pana Cypriana Grada.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Jacka Ormana i Rodzina Pana Tadeusza Ormana.

W gablocie przy kościele wywieszona jest lista sprzątania na grudzień i styczeń.