ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 8.01.2023

1. Msze święte w tygodniu (ze względu na Kolędę w różnych godzinach):
  • w poniedziałek, wtorek, środę i piątek – Msza św. o godz. 16.00
  • w czwartek – Msza święta o godz. 17.00
  • w sobotę – Msza święta o godz. 9.00
  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda w tym tygodniu w Mietkowie:
  • poniedziałek (9 stycznia) – po Mszy św. o godz. 16.00 – Mietków – ul. Parkowa i Chłopska
  • wtorek (10 stycznia) – po Mszy św. o godz. 16.00 – Mietków – ul. Kątecka (od strony Milina do centrum) i ul. Bystrzycka
  • środa (11 stycznia) – po Mszy św. o godz. 16.00 – Mietków – ul. Ogrodowa (od strony Borzygniewa do centrum)
  • czwartek (12 stycznia) – po Mszy św. o godz. 17.00 – Mietków – ul. Akacjowa, ul. Klonowa, ul. Lipowa
  • piątek (13 stycznia) – po Mszy św. o godz. 16.00 – Mietków – ul. Kolejowa nieparzyste od nr 27-33 (od poczty do torów) następnie powrót: ul. Kolejowa parzyste od nr 32 do 20 (od torów do sklepu Groszek)
  • sobota (14 stycznia) – od godz. 12.00 – Mietków – ul. Kolejowa nieparzyste 1-23 i ul. Kolejowa parzyste 6-18 (od ul. Kąteckiej do sklepu Groszek – obustronnie)
  1. Porządek niedzielny Mszy świętych – pierwsza Msza święta o godz. 8.30. Pozostałe bez zmian.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (UWAGA nowa cena: 10zł) oraz Mały Gość Niedzielny – numer styczniowy (7zł).
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Leszka Rajcy i Rodzina Pana Karola Rajcy
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniewa Markiewicza i Rodzina Pana Łukasza Markiewicza