OFIAROWANIE PAŃSKIE – 2.02.2020

1. Dzisiaj po Mszy świętej ofiary do puszek na rzecz żeńskich zakonów klauzurowych w naszej archidiecezji.
  2. Msze święte w tygodniu: W poniedziałek, wtorek i środę – w kaplicy Sióstr
  1. W czwartek od godz. 17.00 Msza święta, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30. Po adoracji spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – przed południem odwiedziny chorych, spowiedź od godz. 17.00, Msza święta o 17.30.
  3. W sobotę – Msza święta o godz. 9.00. Po Mszy świętej okazja do przyjęcia sakramentu chorych w związku ze zbliżającym się Świętem NMP w Lourdes i Światowym Dniem Chorego, który przypadnie 11 lutego.
  4. W niedzielę za tydzień, 9 lutego, Msze święte w kościołach filialnych: 9.45 UJÓW oraz 12.30 STRÓŻA. Msze w kościele parafialnym bez zmian.
  5. Centralny Ośrodek Przygotowania Osób Dorosłych do Sakramentu Bierzmowania organizuje kurs dla osób dorosłych w dniach od 01.03. do 07.06.2020 r. Zapisy już rozpoczęte – liczba miejsc ograniczona.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Schola Imienia Świętej Siostry Faustyny w Stróży i Parafia pw. Świętego Wawrzyńca w Wawrzeńczycach serdecznie zapraszają na Warsztaty Muzyki Liturgicznej, odbędą się 29 lutego (sobota), a prezentacja warsztatów odbędzie się 1 marca podczas Mszy Świętej w Kościele w Stróży. Koszt warsztatów to 10 złotych przeznaczone na cele organizacyjne. Zapisy u Martina Niżyńskiego oraz Księdza Andrzeja Delwo
  8. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Drabika i Pani Maria Ziółkowska
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Kordiaka i Pani Danuta Rusinek-Przybylska