OBJAWIENIE PAŃSKIE – 6.01.2019

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – w kaplicy Sióstr
  • w sobotę – o 9.00 – w kościele parafialnym
  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda od poniedziałku do piątku w Mietkowie od godz. 16.00.
  • poniedziałek (8.01) – Mietków – ul. Kolejowa nieparzyste od 33 do 27(od torów do poczty), następnie parzyste od 20 do 32 (od ul. Akacjowej do torów)
  • wtorek (9.01) – ul. Kolejowa nieparz. 1-23 i ul. Kolejowa parz. 6-18 (od Kąteckiej do sklepu – obustronnie)
  • środa (10.01) – Mietków – ul. Akacjowa, ul. Klonowa, ul. Kątecka (od Maniowa do centrum)
  • czwartek (11.01) Mietków – Mietków – ul. Ogrodowa (od Borzygniewu), ul. Bystrzycka
  • piątek (12.01) – Mietków – ul. Parkowa, ul. Chłopska (od Ogrodowej)
  • sobota (13.01) – Stróża – ul. Kolejowa 1-7 i 11-20
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  2. Rada Parafialna w Stróży i Ksiądz Proboszcz zapraszają na zabawę opłatkowo – karnawałową w świetlicy w Stróży – 26 stycznia (sobota) o godz. 20.00. Koszt 200zł od pary. Zapewniona orkiestra i jedzenie. Zapisy u Pań: Agnieszki Niżyńskiej, Anety Nykiel i Beaty Górkowy. Zebrane przy tej okazji pieniądze przeznaczone zostaną na ogrodzenie kościoła i cmentarza w Stróży. Serdecznie zapraszamy.
  3. W Gminnym Ośrodku Kultury organizowana jest gimnastyka rehabilitacyjna. Odbywa się ona w każdy poniedziałek o godz. 18.30, trwa 1 godzinę i jest ona bezpłatna. Każdy jest zaproszony i może tej oferty skorzystać.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Jerzego Sakrajdy i Pana Rafała Bieńko
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Kozieła i Pani Barbara Kozarowicz