NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 9.04.2023

1. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – Msze Święte w tym dniu: 30 WAWRZEŃCZYCE kolejne Msze wg porządku niedzielnego: 9.45,  11.15 i 12.30
  2. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNYMsze Święte według porządku niedzielnego (taca na Seminarium Duchowne we Wrocławiu).
  3. Msze święte:
  • we wtorek – Msza święta w Stróży o godz. 13.00
  • od środy do piątku – w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • sobota – MSZY ŚWIĘTEJ NIE BĘDZIE

Od środy  do piątku pół godziny przed Mszą świętą wspólna modlitwa różańcowa i Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego: ministrantom, posługującym przez czytania i śpiewy, przygotowanie dekoracji świątyni i posprzątanie kościoła, a także za dary na wielkanocny stół.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł) oraz Mały Gość Niedzielny (7zł) – numer kwietniowy oraz tygodnik Niedziela (10zł) – można zakupić jeszcze numer z 2 kwietnia w którym jest reportaż o wizytacji kanonicznej w naszej Parafii. Są także dostępne bezpłatne gazety o Św. Janie Pawle II oraz numer specjalny Gościa Niedzielnego (Gość Extra) o relikwiach Męki Pańskiej (14zł)
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Jacka Ormana i Rodzina Pana Tadeusza Ormana
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Ormana i Rodzina Pana Krystiana Hałysa