NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 31.03.2024

1. NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – Msze Święte w tym dniu: 6.30 WAWRZEŃCZYCE kolejne Msze wg porządku niedzielnego: 9.45,  11.15 i 12.30
  2. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNYMsze Święte według porządku niedzielnego (taca na Seminarium Duchowne we Wrocławiu).
  3. Msze święte:
  • We wtorek i środę – Msza święta w Wawrzeńczycach o godz. 18.00
  • W czwartek1 czwartek miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – Msza święta w Wawrzeńczycach o godz. 18.00.
  • W piątek1 piątek miesiąca – WAWRZEŃCZYCE – adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 17.00 – Msza święta o godz. 18.00.
  • W sobotę1 sobota miesiąca – o godz. 8.30 adoracja Najświętszego Sakramentu – medytacja i różaniec, następnie Msza święta. Po Mszy świętej zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego: ministrantom, posługującym przez czytania i śpiewy, przygotowanie dekoracji świątyni i posprzątanie kościoła, a także za dary na wielkanocny stół.
  2. Grupę synodalną zapraszam na spotkanie w środę po Mszy świętej.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł) ze specjalnym dodatkiem – medytacje na Triduum Paschalne oraz Mały Gość Niedzielny (7zł) – numer kwietniowy
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Huberta Synówki i Pani Katarzyna Rokita
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Damiana Augustyniaka i Rodzina Pana Michała Markiewicza

Zapowiedzi przedślubne:

Jakub Wosiński, kawaler, zam. Wawrzeńczyce i Ewelina Sudoł, panna, zam. Osiek – zapowiedź 1 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.