NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 1.04.2018

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego poprzez zaangażowanie w liturgię tych dni: ministrantom, posługującym przez czytania i śpiewy (schola), posługę przy procesji rezurekcyjnej oraz przygotowanie dekoracji świątyni i posprzątanie kościoła.
  2. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNYMsze Św. według porządku niedzielnego. Ofiara na tacę w tym dniu przeznaczona na Papieski Wydział Teologiczny i Seminarium Duchowne we Wrocławiu.
  3. Msze święte: od wtorku do piątku w kościele parafialnym o godz. 18.00. W tych dniach, codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 zakończona Nowenną do Bożego Miłosierdzia. W I piątek miesiąca nie będzie odwiedzin chorych (były przed Świętami).
  4. W sobotę – I sobota miesiąca – Różaniec o 8.30 oraz Nowenna do Bożego Miłosierdzia, a następnie Msza święta ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 9.00.
  5. Za tydzień – ŚWIĘTO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. Przynosimy w tym dniu Skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny: Pani Bogumiły Piątek i Pani Agnieszki Skolmowskiej.
  • w przyszłym – Pani Ewa Pietruszka i Rodzina Pana Adama Pietruszki.