NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 31.12.2023

1. W poniedziałek, 1 stycznia 2024Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze święte w tym dniu o godz. 9.45 STRÓŻA, 11.15 WAWRZEŃCZYCE i 12.30 UJÓW oraz 16.00 WAWRZEŃCZYCE.
  2. Msze święte w tygodniu (ze względu na Kolędę w różnych godzinach):
  • we wtorek – Msza św. o godz. 15.00
  • w środę i czwartek – Msza św. o godz. 8.30
  • w piątek (1 piątek miesiąca)– Msza święta o godz. 18.00
  1. W sobotę, 6 styczniauroczystość Objawienia Pańskiego, zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte według porządku niedzielnego. Tego dnia w kościele pobłogosławimy kadzidło i kredę. To także Misyjny Dzień Dzieci – ofiary złożone przy poświęceniu kadzidła i kredy przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. Wizyta duszpasterska – Kolęda w tym tygodniu w WAWRZEŃCZYCACH od godziny 15.30:
  • WTOREK (2 STYCZNIA) – Wawrzeńczyce ul. Kątecka nieparzyste 1-13 i parzyste 2-12 (od Stróży w stronę kościoła) oraz ul. Modrzewiowa
  • ŚRODA (3 STYCZNIA) – Wawrzeńczyce ul. Kątecka parzyste 20-50 i nieparzyste 39-49 (od kościoła w stronę Kostomłotów)
  • CZWARTEK (4 STYCZNIA) – Wawrzeńczyce – ul. Kątecka 21a -25 (tzw. folwark) a następnie Osiedle
  • PIĄTEK (5 STYCZNIA) – Wawrzeńczyce ul. Kątecka od 14 do 19, a następnie numery nieparzyste od 27 do 37 – w przerwie Msza święta o godz. 18.00
  • SOBOTA (6 STYCZNIA) – ul. Jarzębinowa
  1. Dzisiaj kleryk Martin będzie rozprowadzał gazetę wydawaną przez kleryków Seminarium we Wrocławiu. Zachęcam do lektury.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny – podwójny numer świąteczno-noworoczny (15zł), Niedziela, Mały Gość Niedzielny na styczeń (7 zł). Jest także dwumiesięcznik Gość Niedzielny Historia Kościoła – cena 12 złotych.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu (przed Świętami) – Rodzina Pana Jacka Janika i Pani Dorota Mazankiewicz
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Duszy i Rodzina Pana Krzysztofa Woźniaka