NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 31.12.2017

1. Jutro, 1 stycznia 2017Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok. Msze święte w tym dniu o godz. 9.45 STRÓŻA, 11.15 WAWRZEŃCZYCE i 12.30 UJÓW oraz 16.00 WAWRZEŃCZYCE.
  2. Msze święte w tygodniu:
  • wtorek i środa – w kaplicy Sióstr
  • czwartek i piątek – o 17.30 – W tym tygodniu I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 17.00 ( w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu). Nie będzie w tym dniu odwiedzin chorych (ze względu na niedawne przed Bożym Narodzeniem)
  1. W sobotę, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, w naszej tradycji zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte według stałego porządku niedzielnego. Tego dnia w kościele pobłogosławimy kadzidło i kredę, W uroczystość Objawienia Pańskiego rokrocznie obchodzimy Misyjny Dzień Dzieci, dlatego ofiary złożone przy poświęceniu kadzidła i kredy przeznaczone będą na Krajowy Fundusz Misyjny.
  2. Koncert Kolęd w wykonaniu Ewy Urygi odbędzie się w Święto Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2017r. w Wawrzeńczycach o godz. 16.00.
  3. Wizyta duszpasterska – Kolęda we wtorek, środę i czwartek w Wawrzeńczycach od godz. 16.00.
  • wtorek – Wawrzeńczyce ul. Kątecka 1-19 i 2-18 (od Stróży do kościoła)
  • środa – Wawrzeńczyce ul. Kątecka 20-50 i 27-49 (od kościoła w stronę Kostomłotów)
  • czwartek – od 16.00 Wawrzeńczyce ul. Kątecka 21-25 (tzw. folwark);  po Mszy św. (czyli od ok. 18.00) ul. Jarzębinowa i Osiedle
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  2. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pani Krystyny Augustyniak i Pana Michała Markiewicza.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Stanisława Susło i Pana Zbigniewa Opalińskiego.