NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 7.04.2024

1. Jutro, w poniedziałek, 8 kwietnia, przypada UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO, przeniesiona z tej racji, że 25 marca był Wielki Tydzień. Msze Święte: 16.00 UJÓW, 17.00 STRÓŻA i 18.15 WAWRZEŃCZYCE.
  2. Msze święte w kolejne dni:
  • We wtorek – Msza święta w Ujowie o godz. 18.00
  • W środę – Msza święta w Stróży o godz. 18.00
  • W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – Msza święta w Wawrzeńczycach o godz. 18.00.
  • W piątek – Msza święta o godz. 18.00.
  • W sobotę – Msza święta o godz. 9.00
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł) oraz Mały Gość Niedzielny (7zł) – numer kwietniowy
  2. Gazetka kleryków wrocławskiego seminarium dostępna po każdej Mszy świętej (dowolna ofiara). Zapraszam do lektury, poznania tego z treściami, z którymi dzielą się klerycy i czym żyją.
  3. Zapraszam na pielgrzymkę autokarową do Włoch: PADWA – PIZA – FLORENCJA – SIENA – ASYŻ – CASCIA – RZYM i WATYKAN 3 DNI – MANOPPELO – LORETO – WENECJA, termin: 19-29 września; cena: 3 500zł + 150 euro
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Damiana Augustyniaka i Rodzina Pana Michała Markiewicza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Jana Gałęckiego i Rodzina Pana Jacka Obremskiego

Zapowiedzi przedślubne:

Jakub Wosiński, kawaler, zam. Wawrzeńczyce i Ewelina Sudoł, panna, zam. Osiek – zapowiedź 2 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.