NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 19.01.2020

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do czwartku – w kaplicy Sióstr
  • w piątek – o godz. 17.30 w kościele parafialnym
  • w sobotę – o godz. 9.00 – w kościele parafialnym
  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda:
  • wtorek (21 stycznia) – Ujów – ulica główna (od Wawrzeńczyc do kościoła) – od godz. 16.30
  • KOLĘDA DODATKOWA – na indywidualne umówienie terminu
  1. Zapraszam na Koncert Kolęd w wykonaniu Chórku Stanislaum działającym przy Parafii pw. Św. Stanisława Kostki we Wrocławiu pod dyrekcją Pawła Ożgi, w najbliższą niedzielę, 26 stycznia, o godz. 17.00 w kościele parafialnym.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  3. Apostolat Modlitwy „Dwunastka” – powstała ininicjatywa, która polega na stworzeniu w parafii grupy 12 osób, które do 31 grudnia 2020 roku, będą się codziennie modlić jedną krótką modlitwą w intencji o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za powołanych. Osoby, które chciałyby się włączyć do tej inicjatywy proszę o kontakt ze mną. Osoby te zostaną wpisane do Eucharystycznej Księgi Modlitwy.
  4. Schola Imienia Świętej Siostry Faustyny w Stróży i Parafia pw. Świętego Wawrzyńca w Wawrzeńczycach serdecznie zapraszają na Warsztaty Muzyki Liturgicznej, które poprowadzi Kacper Dawiec odbędą się 29 lutego (sobota), a prezentacja warsztatów odbędzie się 1 marca podczas Mszy Świętej w Kościele w Stróży. Koszt warsztatów to 10 złotych przeznaczone na cele organizacyjne. Zapisy u Martina Niżyńskiego oraz Księdza Andrzeja Delwo
  5. Dziękuję za przyjęcie w czasie Kolędy, za wspólną modlitwę, rozmowy, otwartość i życzliwość. Dziękuję za ofiary także w imieniu ministrantów.