NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 13.01.2019

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do środy – w kaplicy Sióstr
  • w czwartek – w intencji babć i dziadków (Msza organizowana przez przedszkole Sióśtr) – o godz. 15.00
  • w piątek – o godz. 17.30 – w kościele parafialnym
  • w sobotę – o godz. 9.00 – w kościele parafialnym
  1. Wizyta duszpasterska – Kolęda:
  • od poniedziałku do środy w Stróży od godz. 16.00.
  • poniedziałek (14.01) – Stróża – ul. Szkolna (od nr 1 do kościoła), ul. Polna
  • wtorek (15.01) – Stróża – Rzeczna (od nr 12 do nr 2), ul. Kolejowa 10 i 10a, ul. Leśna
  • środa (16.01) – Stróża – ul. Ogrodowa i ul. Parkowa
  • w czwartek i w sobotę (od godz. 11.00) w Ujowie
  • czwartek (17.01) – Ujów – ulica główna od Wawrzeńczyc do kościoła
  • sobota (19.01) – Ujów – ulice boczne (od p. Czarneckich do p. Wiśniewskich)

Jeśli ktoś nie mógł przyjąć księdza w wyznaczonym czasie, a chciałby  zaprosić na kolędę – proszę o indywidualny kontakt.

1. Zapraszam na wspólny wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Krakowa. Misterium każdego roku przygotowywane jest przez Księży Salezjanów. Wyjazd w sobotę, 30 marca ok. godz. 6.00. Przejazd do Łagiewnik – Msza św., o 14.00 – udział w Misterium i powrót do domu. Koszt dojazdu i wejściówki 90zł. Liczba miejsc ograniczona!
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  3. Rada Parafialna w Stróży i Ksiądz Proboszcz zapraszają na zabawę opłatkowo – karnawałową w świetlicy w Stróży – 26 stycznia (sobota) o godz. 20.00. Koszt 200zł od pary. Zapewniona orkiestra i jedzenie. Zapisy u Pań: Agnieszki Niżyńskiej, Anety Nykiel i Beaty Górkowy. Zebrane przy tej okazji pieniądze przeznaczone zostaną na ogrodzenie kościoła i cmentarza w Stróży. Serdecznie zapraszamy.
  4. Gminny Ośrodek Kultury w Mietkowie zaprasza na coroczne Kresowe Kolędowanie w sobotę 19 stycznia o godz. 16.00 do sali GOK w Mietkowie.
  5. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Bogdana Kozieła i Pani Barbara Kozarowicz
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mariana Marciniaka i Pana Arkadiusza Marciniaka