NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 8.04.2018

1. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z tej racji, że 25 marca wypadała Niedziela Palmowa). Msze święte w tym dniu: 16.00 – UJÓW, 17.15 – STRÓŻA I 18.30 – WAWRZEŃCZYCE
  2. Msze święte: od wtorku do piątku w kościele parafialnym o godz. 18.00. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  3. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam we wtorek na wieczorną Mszę świętą.
  4. Dzieci klas czwartych z Rodzicami zapraszam na spotkanie przed Rocznicą Pierwszej Komunii Świętej w środę na wieczorną Mszę świętą
  5. Spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch w czwartek po wieczornej Mszy świętej.
  6. Dzisiaj przynosimy Skarbonki z jałmużną wielkopostną.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. W kwietniu będziemy płacić 2-gą ratę za system grzewczy kościoła parafialnego. Dziękuję wszystkim, którzy już złożyli ofiary na ten cel. Z pieniędzy, które pozostaną oraz dalej wpłacanych według propozycji Rady Parafialnej na fundusz remontowy w kwocie 10zł/miesiąc będziemy przygotowywać się do kolejnej inwestycji – położenia kostki wokół kościoła.
  9. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny: Pani Ewa Pietruszka i Rodzina Pana Adama Pietruszki.
  • Ponadto proszę o posprzątanie wieży kościelnej – Rodziny: Pana Andrzeja Jamroza, Pana Marka Błaszczyka, Pana Zenona Duszy i Pana Wojciecha Gancarza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Adama Michalczyka i Rodzina Pana Piotra Michalczyka.
  1. Zapowiedzi przedślubne:

Maciej Chabzda, zam. Wawrzeńczyce – Dagmara Jędrzejko, zam. Siechnice – zapowiedź 1;