NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 28.04.2019

1. Msze święte:
  • w poniedziałek (29 kwietnia) – w Kaplicy Sióstr
  • we wtorek (30 kwietnia) – o godz. 18.00 w Wawrzeńczycach;
  • w środę (1 maja) – wspomnienie Św. Józefa Rzemieślnika – o godz. 9.00 w kościele parafialnym wraz z nabożeństwem majowym,
  • w czwartek (2 maja) – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.15 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta o godz. 18.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  1. W piątek, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze święte według porządku niedzielnego.
  2. W sobotę (4 maja) – wspomnienie Św. Floriana i jednocześnie pierwsza sobota miesiąca – o godz. 8.30 różaniec i nabożeństwo majowe, o godz. 9.00 Msza święta w intencji Strażaków. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  3. Odwiedziny chorych wyjątkowo we wtorek w godzinach przedpołudniowych.
  4. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorie proszę o wpłacanie 1 raty – 500zł.
  5. W dniu 28 kwietnia, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego odbędzie się wyjątkowy wielkanocny koncert charytatywny Polska Pomaga. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo o godz. 20.05 w TVP 2 oraz w radiowej Dwójce. Koncert ma być przede wszystkim podziękowaniem dla polskich darczyńców za ich wytrwałe angażowanie się w dzieła pomocy Caritas w kraju i na całym świecie.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodziny Pani Ewa Pietruszka i Rodzina Pani Patrycji Polańskiej
  • w przyszłym tygodniu – Rodziny Pana Kazimierza Turczyna i Pana Stanisława Chlewickiego