NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 23.04.2017

1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej zbiórka do puszek, jako wyraz solidarności z narodem syryjskim, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo. Pomoc zostanie przekazana za pośrednictwem Caritas Polska, która od lat niesie pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu.
  2. Ksiądz Proboszcz z grupą parafian jest na pielgrzymce w Fatimie. Dlatego w tygodniu Mszy świętych nie będzie.
  3. Na czas pielgrzymki do Fatimy od 22 do 29 kwietnia zastępstwo w tygodniu (nagłe sprawy, pogrzeb) przejmuje ks. Rafał Kupczak z Kostomłotów – kontakt przez Siostrę Łucję.
  4. Próba śpiewu dla dzieci pierwszokomunijnych w środę i piątek o godz. 18.00  w kościele parafialnym.
  5. Społeczność akademicka Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Wrocławskiej oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży serdecznie zapraszają maturzystów, ich rodziny i przyjaciół na Mszę św. przed maturą, która zostanie odprawiona w uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, 3 maja 2017 r., godz. 18.00, w kościele Najświętszego Imienia Jezus (Wrocław, pl. Uniwersytecki 1). Eucharystii będzie przewodniczył ks. prof. dr hab. Włodzimierz Wołyniec, Rektor PWT, homilię wygłosi ks. dr Jacek Froniewski, Sekretarz Generalny PWT.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do „Gościa Niedzielnego” dołączona jest płyta z filmem fabularnym „Zmartwychwstały” (cena gazety z filmem 5zł)
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu przed Triduum – Rodziny: Pana Jacka Susło i Pana Tomasza Susło.
  • w przyszłym przed Triduum – Pani Dorota Pietruszka i Rodzina Pana Janusza Pietruszki