NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 19.04.2020

1. Mając na względzie WZAJEMNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZDROWIE I ŻYCIE KAŻDEGO Z NAS, USILNIE ZACHĘCAM DO BEZWZGLĘDNEGO PRZESTRZEGANIA ZASAD ZWIĄZANYCH ZE STANEM EPIDEMII W POLSCE: – ZOSTAŃMY W DOMU!!! – we Mszach świętych i nabożeństwach uczestniczymy przez transmisje medialne – w takiej modlitwie przyjmujemy odpowiednią, postawę, wyłączamy się z innych zajęć i skupiamy się na liturgii.
  2. Do dzisiaj włącznie, wejść do kościoła może nie więcej niż 5 osób. Od poniedziałku zgodnie z obowiązującymi od 20.04.2020 r. ograniczeniami dotyczącymi uczestnictwa we Mszy św. w obiektach kultu religijnego (1 osoba na 15 m2) – w naszych świątyniach, może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwie: w WAWRZEŃCZYCACH – 12 osób, w STRÓŻY i UJOWIE – 10 osób, z zachowaniem odpowiedniej odległości miedzy sobą. Pierwszeństwo mają osoby zamawiające intencje mszalne. Wszystkie osoby, poza księdzem, przebywające w kościołach i kaplicach, mają OBOWIĄZEK ZAKRYWANIA UST I NOSA za pomocą maseczki lub części odzieży.
  3. Dzisiaj GODZINA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA od godz. 15.00 do godz. 16.00 (transmisja internetowa).
  4. Msze święte wraz z różańcem w intencji oddalenia pandemii koronawirusa w tygodniu:
  • od poniedziałku do środy – w kaplicy Sióstr
  • w czwartek i piątek w kościele parafialnym o godz. 18.00,
  • w sobotę – w kościele parafialnym o 9.00. W tych dniach po Mszy świętej Nowenna do Bożego Miłosierdzia oraz Różaniec w intencji oddalenia pandemii koronawirusa.
  1. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – Rodzina Pana Zbigniewa Załaszczyka i Rodzina Pana Edwarda Pyżyka
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Janusza Pietruszki i Pani Dorota Pietruszka