CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA – 26.11.2023

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – Msza święta w Stróży o godz. 17.30
  • we wtorek – Msza święta w Ujowie o godz. 17.30
  • od środy do piątku – WAWRZEŃCZYCE – Msza święta o godz. 30 – adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.30
  • w piątekI piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 16.30 – w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona litanią do Serca Pana Jezusa. W pierwszy piątek miesiąca w godzinach przedpołudniowych okazja do odwiedzin chorych.
  • w sobotę – I sobota miesiąca – o godz. 8.30 różaniec, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych
  1. Dostępne są już świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom w cenie: mała świeca – 10 złotych, duża świeca – 20 złotych.
  2. Przedstawiciele Rady Kościelnej rozprowadzać będą opłatki wigilijne w najbliższą sobotę, 2 grudnia, w Wawrzeńczycach i w Stróży od godz. 11.00. Dochód z opłatków przeznaczony na sfinansowanie budowy Domu Parafialnego.
  3. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania – w środę po Mszy świętej
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł), Mały Gość Niedzielny na grudzień (7 zł). Są także kalendarze na 2024 rok w cenie 10 zł.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Wojciecha Gancarza i Pani Helena Dusza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Kazimierza Turczyna i Rodzina Pana Stanisława Chlewickiego