7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.02.2019

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – w kaplicy Sióstr
  • od wtorku do piątku – o godz. 17.30 – w kościele parafialnym
  • w sobotę – o godz. 9.00 – w kościele parafialnym
  1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z Rodzicami zapraszam we wtorek na wieczorną Mszę świętą.
  2. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. spotkanie formacyjne w ramach Grupy Św. Ojca Pio.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca – przed południem odwiedziny chorych, okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  4. W sobotę1 sobota miesiąca – Różaniec, o godz. 8.30, Msza święta ze zmianą tajemnic różańcowych o godz. 9.00.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  6. Siostry Magdalenki zapraszają na Dni Skupienia, które odbędą się od 8 do 10 marca w Jeleniej Górze, będzie to spotkanie z kobietami Starego Testamentu i tematem „Sama nie znaczy samotna”. Szczegółowe informacje u Księdza Proboszcza lub w internecie.
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Eugeniusza Czerwonki i Pana Mariusza Susło
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pani Haliny Grochowskiej i Pani Marzeny Bajserowicz

Zapowiedzi przedślubne:

Marek Bandura, kawaler, zam. Mietków – Natalia Borowska, panna, zam. Kąty Wrocławskie – zapowiedź 1

O znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.