7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022

1. Msze święte w poniedziałek i wtorek – w Kaplicy Sióstr
  2. Msze święte w kolejne dni w Wawrzeńczycach:
  • w środę, czwartek i piątek – o godz. 17.30
  • w sobotę – o godz. 9.00
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.30.
  2. Spotkanie przygotowujące dla dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami w środę po Mszy świętej.
  3. Spotkanie ministrantów w czwartek po Mszy świętej.
  4. Młodzież klas ósmych i pierwszych szkół ponadpodstawowych przygotowującą się do bierzmowania zapraszam w piątek na Mszę świętą oraz spotkanie.
  5. W przyszłą niedzielę gościć będzie w naszej parafii ks. Arkadiusz Chwastyk – będzie głosił Słowo Boże i posługiwał w konfesjonale. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi w ostatnią niedzielę przed Wielkim Postem.
  6. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach planowanych z naszej Parafii:
  • Pielgrzymka do Lichenia (jednodniowa) – 23 kwietnia (sobota) – koszt 50 zł
  • Pielgrzymka do Pragi, Wiednia i Budapesztu – od 30 czerwca do 3 lipca (czwartek – niedziela) – koszt 1350 zł + 60 euro (wstępy)
  • Pielgrzymka do Lourdes (9 dni) – od 17 do 25 września (od soboty do niedzieli) – szczegóły trasy i koszt podane zostaną wkrótce
  1. Dziękuję za udział w spotkaniu dotyczącym przyszłości siedziby Parafii. Podjęto decyzję o sprzedaży działki parafialnej położonej w Wawrzeńczycach. Jeśli ktoś z parafian byłby zainteresowany zakupem – proszę o kontakt.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny” (numer marcowy.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Pawła Supersona i Pani Magdalena Lichwa
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Rodzina Pani Ireny Lichwa i Pana Edwarda Czyżowicza

W gablocie przy kościele wywieszona jest lista sprzątania na luty i marzec.