6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 13.02.2022

1. Msze święte w poniedziałek i wtorek – w Kaplicy Sióstr
  2. Msze święte w kolejne dni w Wawrzeńczycach:
  • w środę, czwartek i piątek – o godz. 17.30
  • w sobotę – o godz. 9.00
  1. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 16.30.
  2. Spotkanie przygotowujące dla dzieci pierwszokomunijnych wraz z rodzicami w środę po Mszy świętej.
  3. Młodzież klas ósmych i pierwszych szkół ponadpodstawowych przygotowującą się do bierzmowania zapraszam w czwartek na Mszę świętą oraz spotkanie.
  4. Zapraszam członków Rady Parafialnej – Rad Kościelnych każdego kościoła oraz wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie w piątek po wieczornej Mszy świętej. Tematem spotkania będzie temat związany z odejściem Sióstr Jadwiżanek z Parafii oraz podjęcie decyzji co do siedziby Parafii.
  5. W przyszłą niedzielę Msza święta dla dzieci o godz. 11.15.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” – dzisiaj kolejna płyta z nagranymi księgami Pisma Świętego.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Krupy i Rodzina Pana Piotra Wosińskiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Pawła Supersona i Pani Magdalena Lichwa

W gablocie przy kościele wywieszona jest lista sprzątania na luty i marzec.