6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 6.05.2018

1. Msze święte w tygodniu w kościele parafialnym wraz z nabożeństwem majowym:
  • od poniedziałku do piątku – o godz. 18.00 w Wawrzeńczycach; w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta
  • w sobotę – o godz. 9.00,
  1. Zapraszam wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach majowych.
  2. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Msza święta o godz. 11.15 w intencji dzieci w Rocznicę I Komunii Świętej.
  3. Dzieci rocznicowe zapraszam w poniedziałek i piątek na wieczorną Mszę świętą i po niej spotkanie. W piątek po Mszy św. spowiedź dla dzieci rocznicowych.
  4. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam we wtorek i środę na wieczorną Mszę świętą i po niej próbę.
  5. Także w przyszłą niedzielę, 13 maja, w święto Matki Bożej Fatimskiej o godz. 19.00 różaniec fatimski z nabożeństwem majowym i procesją maryjną.
  6. W kościele został zainstalowany mechanizm uruchamiający automatycznie dzwon. Dziękuję rodzinom, które współsponsorowały tę inwestycję. Można jeszcze dołączyć się do grona sponsorów.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzice dzieci rocznicowych
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Krzysztofa Rafalskiego i Pana Mieczysława Rafalskiego.