6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.05.2019

1. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej dzisiaj o godz. 11.15 w kościele parafialnym w Wawrzeńczycach.
  2. Msze święte w tygodniu w kościele parafialnym wraz z nabożeństwem majowym:
  • od poniedziałku do piątku – o godz. 18.00 w Wawrzeńczycach; w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta
  • NIE BĘDZIE MSZY ŚWIĘTEJ WE WTOREK – Z RACJI PIELGRZYMKI DZIECI KOMUNIJNYCH NA JASNĄ GÓRĘ! Wyjazd o godz. 6.00 spod plebanii.
  • w sobotę – Msza święta o godz. 17.00 z nabożeństwem czerwcowym
  1. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie ministrantów.
  2. W środę o godz. 15.00 dodatkowa Msza święta w intencji Rodziców dzieci z Przedszkola Sióstr Jadwiżanek.
  3. Młodzież klas trzecich gimnazjum i klas pierwszych ponadgimnazjalnych zapraszam w środę o 18.00. Po Mszy świętej – spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
  4. W czwartek po Mszy świętej – spotkanie Grupy św. Ojca Pio – rozważanie fragmentu Pisma św. oraz przybliżanie duchowości Świętego. Zapraszam.
  5. W piątek wyjeżdżamy na 3-dniową pielgrzymkę do Krakowa i okolic. Wyjazd o godz. 5.45 z Wawrzeńczyc, Stróży i Mietkowa. W tym czasie Msze święte w piątek i niedzielę będzie odprawiał Ks. Krzysztof Ora, a w sobotę – Ks. Rafał Kupczak z Kostomłotów.
  6. W przyszłą niedzielę XII Święto Dziękczynienia. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Mirosława Michalczyka i Pan Andrzej Pietruszka
  • w przyszłym tygodniu – Młodzież przyjmująca bierzmowanie wraz z Rodzicami