6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek – Msza święta w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • wtorek i środa – MSZA ŚWIĘTA W KAPLICY SIÓSTR
  • czwartek i piątek – Msza święta w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  • w sobotę – w kościele parafialnym o godz. 9.00.
  1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie (z wyjątkiem czwartku) po Mszy świętej.
  2. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta o godz. 18.00.
  3. Od poniedziałku do środy – Dni Krzyżowe – dni modlitw o urodzaje.
  4. Od piątku Nowenna do Ducha Świętego.
  5. Dzieci klas trzecich zapraszam na próbę przed Pierwszą Komunią Świętą we poniedziałek i czwartek po wieczornej Mszy świętej.
  6. Pierwsza Spowiedź dla dzieci, które w niedzielę przystąpią po raz pierwszy do Stołu Eucharystycznego w piątek o godz. 17.00.
  7. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą Niedzielę – 29 maja o godz. 11.15 w kościele parafialnym w Wawrzeńczycach. W związku z tym pozostałe Msze święte będą odprawiane: WAWRZEŃCZYCE – 8.00, 10.00 oraz 11.15 – Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej / STRÓŻA – 10.45.
  8. Do końca maja wpłacamy na wyjazd do Pragi, Wiednia i Budapesztu. Oraz pierwszą ratę (1000zł) na pielgrzymkę do Lourdes.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny” (numer majowy).
  10. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzice Dzieci Pierwszokomunijnych
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Jamroza oraz Rodzina Pana Marka Błaszczyka