5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.02.2020

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do piątku – w kościele parafialnym o godz. 17.30
  • WYJĄTEK – w środę MSZY ŚWIETEJ NIE BĘDZIE
  • w sobotę – w kościele parafialnym o godz. 9.00
  1. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Dekanalne Nauki Przedmałżeńskie rozpoczną się w piątek – 14 lutego – w parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich, które potrwają do 13 marca. Nauki odbywać się będą w piątki i w niedziele o godz. 19.00 w salce katechetycznej.
  3. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym m.in.: skąd wzięła się praktyka Mszy św. gregoriańskich, o towarzyszeniu w cierpieniu osobom nieuleczalnie chorym oraz opowieść o mieście Wuhan, w którym pojawił się koronawirus.
  4. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • W tym tygodniu – KONIEC KOLEJKI W MIETKOWIE – Rodzina Pana Andrzeja Kordiaka i Pani Danuta Rusinek-Przybylska
  • w przyszłym tygodniu – ROZPOCZYNAJĄ SPRZĄTANIE RODZINY Z WAWRZEŃCZYC – Rodzina Pana Edwarda Czyżowicza i Pani Ireny Lichwy