5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.02.2021

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek i wtorek – w Kaplicy Sióstr
  • w środę, czwartek i piątek – w Wawrzeńczycach o godz. 17.30.
  • w sobotę – w Wawrzeńczycach o godz. 9.00.
  1. W środę – po Mszy świętej spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej
  2. W czwartek WSPOMNIENIE MATKI BOŻEJ Z LOURDES – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. W 1858 r., cztery lata po ogłoszeniu dogmatu o niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny, w grocie Massabielle Bernadetcie Soubirous objawiła się Matka Boża, która przedstawiła się jako Niepokalane Poczęcie, oraz wezwała do nawrócenia i prosiła o modlitwę. W czasie wieczornej Mszy świętej o godz. 17.30 będzie można przyjąć Sakrament chorych. Jest to sakrament, który daje nam specjalną łaskę umocnienia, pokoju i odwagi, by przezwyciężyć trudności związane ze stanem ciężkiej choroby lub niedołęstwa starości. Pamiętajmy o godnym przyjmowaniu sakramentu – należy wcześniej przystąpić do sakramentu pokuty! Wcześniej adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30. z okazją do spowiedzi – o godz. 17.00 różaniec w intencji chorych i cierpiących.
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Tomasza Wójcika i Rodzina Pana Bartosza Wójcika
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Andrzej Błaszczyka oraz Rodzina Pani Eweliny Mitulskiej