5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.02.2024

1. Mszy świętych od poniedziałku do piątku NIE BĘDZIE.
  2. W sobotę – 10 lutego – Parafialny Dzień Chorego w wigilię święta NMP z Lourdes – Różaniec, o godz. 8.30, Msza święta (zbiorowa w intencji wszystkich naszych chorych) z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00 w kościele parafialnym.
  3. Dekanalne Nauki Przedmałżeńskie w Kątach Wrocławskich od 16 lutego do 15 marca. Spotkania odbywać się będą w piątki i w niedziele o godz. 19.00 w salce parafialnej. Zainteresowani są proszeni o wcześniejszy kontakt w zakrystii w Kątach Wrocławskich lub telefonicznie w tym tygodniu.
  4. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach:
  • WŁOCŁAWEK – GIETRZWAŁD – ŚWIĘTA LIPKA – STOCZEK WARMIŃSKI – PŁOCK – od 24 do 26 czerwca (poniedziałek – środa) – cena: 720zł + 60 zł
  • PIELGRZYMKA DO MEDJUGORIE – od 16 do 23 sierpnia – cena: 2650 zł + 120 euro
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny na luty (7 zł).
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Zenona Augustyniaka i Rodzina Pana Jerzego Ormana
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Artura Kozaka i Pani Bożena Kozak