5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.04.2019

1. Msze święte: w poniedziałek, wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr.
  2. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30, o 18.00 Msza święta.
  3. Droga Krzyżowa: UJÓW – wtorek o godz. 00 (wraz ze Mszą świętą) / STRÓŻA – piątek o godz. 16.00 (wraz ze Mszą świętą) / WAWRZEŃCZYCE – piątek o godz. 18.00 a następnie MSZA ŚWIĘTA.
  4. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  5. SPOWIEDŹ w okolicznych parafiach: w środę – KĄTY WROCŁAWSKIE od 8.30 do 10.30 i od 16.00 do 18.00 oraz sobota – SOBÓTKA (Św. Jakuba) od 8.00 do 9.00 i od 17.00 do 18.00.
  6. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam w czwartek na wieczorną Mszę świętą.
  7. Młodzież klas trzecich gimnazjum i klas pierwszych ponadgimnazjalnych wraz z Rodzicami zapraszam w piątek o 18.00. Po Mszy świętej – spotkanie rozpoczynające ostatni etap przygotowania do bierzmowania, które w naszej Parafii odbędzie się w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca.
  8. Za tydzień – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ (PALMOWA). Msze święte z poświęceniem palm według stałego porządku. Na sumie o godz. 11.15 uroczysta procesja z palmami dookoła kościoła.
  9. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się a dzieło miłosierdzia poprzez dary w postaci żywności trwałej (torby miłosierdzia).
  10. Dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu włożyli swoją pracę na rzecz naszego kościoła: za poprawienie muru kościelnego (którego część się rozwaliła) oraz uszycie i zamontowanie zasłon na ołtarze i obrazy.
  11. Zapraszam na pielgrzymkę do Medjugorie i Chorwacji od 22 do 29 września. Koszt 2100 złotych + 90 euro.
  12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  13. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Pietruszki i Pan Bogdan Urbański
  • w przyszłym tygodniu (przed Świętami) – Rodziny Pana Andrzej Jamroza, Pana Marka Błaszczyka, Pana Mieczysława Mazankiewicza oraz Pana Roberta Łygasa

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Susło, kawaler, zam. Wawrzeńczyce i Sylwia Łapa, panna, zam. Nowa Wieś Kącka – zapowiedź 3

O znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.