5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3.04.2022

1. Msze święte w poniedziałek i wtorek – w Kaplicy Sióstr
  2. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  3. W środę o godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci / Msza święta o godz. 18.00
  4. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 – Msza święta o godz. 18.00
  5. W piątek:
  • STRÓŻA – piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • WAWRZEŃCZYCE – piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta.
  1. W sobotę – Msza święta o godz. 9.00 – po Mszy świętej spotkanie comiesięczne Wspólnoty Żywego Różańca
  2. Za tydzień – NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ (PALMOWA). Msze święte z poświęceniem palm według stałego porządku. Na sumie o godz. 11.15 uroczysta procesja z palmami dookoła kościoła.
  3. Zbiórka ministrantów – przygotowanie do Wielkiego Tygodnia – w czwartek po Mszy świętej.
  4. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania (grupa młodsza i starsza) zapraszam w piątek na Drogę Krzyżową i Mszę świętą – a następnie na spotkanie.
  5. Okazja do spowiedzi w innych parafiach:
  • PAŹDZIORNO: wtorek od 16.30 do 17.00
  • PIOTROWICE: wtorek od godz. 17.30 do 18.00.
  1. Zapraszam do udziału w pielgrzymkach planowanych z naszej Parafii:
  • Praga – Wiedeń- Budapesztu – od 30 czerwca do 3 lipca – koszt 1350 zł + 60 euro
  • Lourdes (9 dni) – od 10 do 19 września – koszt 3250 zł + 70 euro (wstępy)
  1. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Tygodniki „Niedziela”, „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny” (numer kwietniowy).
  2. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Adama Kozarowicza oraz Rodzina Pana Adama Walochy
  • w przyszłym tygodniu (Wielki Tydzień) – Rodziny Pana Mariana Skwarczka, Pana Andrzeja Knapka, Pana Ireneusza Pawelca oraz Pani Wanda Pawelec-Król