5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7.04.2023

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do soboty – w kościele parafialnym o godz. 18.00
  • w sobotę – o godz. 9.00
  1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie (z wyjątkiem czwartku) po Mszy świętej.
  2. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta o godz. 18.00.
  3. W sobotę, 13 maja – w święto Matki Bożej Fatimskiej, Msza święta o godz. 18.00, następnie różaniec fatimski z nabożeństwem majowym.
  4. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam w poniedziałek na wieczorną Mszę świętą – po Mszy próba liturgiczna. Kolejne terminy spotkań zostaną podane w poniedziałek.
  5. Odwołana zostaje Pielgrzymka do Beskidu Śląskiego. W zamian jest propozycja jednodniowej Pielgrzymki do Krakowa – Łagiewnik: Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz Sanktuarium Św. Jana Pawła II. Termin: sobota (1 lipca). Koszt: 140zł.
  6. Proszę wpłacać na pielgrzymkę na Litwę do 10 czerwca.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł) oraz majowe wydanie Małego Gościa Niedzielnego.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pani Malwiny Lichwa- Superson oraz Pani Magdalena Lichwa
  • w przyszłym tygodniu – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych

Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Włodarczyk, kawaler, zam. Kąty Wrocławskie i Weronika Wiktoria Prucnal, panna, zam. Stróża – zapowiedź 2 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.