5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.04.2018

1. Msze święte:
  • w poniedziałek (30 kwietnia) – o godz. 18.00 w Wawrzeńczycach;
  • we wtorek (1 maja) – wspomnienie Św. Józefa Rzemieślnika – o godz. 9.00 w kościele parafialnym wraz z nabożeństwem majowym,
  • w środę (2 maja) – o godz. 17.00 wraz z nabożeństwem majowym.
  1. W czwartek, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze święte według porządku niedzielnego.
  2. W pierwszy piątek miesiąca (4 maja) W WAWRZEŃCZYCACH: adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta o godz. 17.00. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  3. Również w piątek (4 maja) w STRÓŻY: Msza święta o godz. 18.00 w intencji Strażaków z racji wspomnienia Św. Floriana
  4. W piątek w godzinach przedpołudniowych – odwiedziny chorych.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca – o godz. 8.30 różaniec i nabożeństwo majowe, o godz. 9.00 Msza święta. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  7. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Andrzeja Błaszczyka oraz Panowie Tadeusz i Piotr Jarosz
  • w przyszłym tygodniu – rodzice dzieci rocznicowych