5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2.05.2021

1. W poniedziałek, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze święte według porządku niedzielnego.
  2. We wtorek – Św. Floriana, męczennika – Msze święta w intencji strażaków w Stróży o godz. 17.00
  3. Msze święte w tygodniu w kościele parafialnym wraz z nabożeństwem majowym:
  • We wtorek i środę – o godz. 18.00 w kościele parafialnym
  • w czwartek i piątek (1-szy czwartek i piątek miesiąca) – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 zakończona nabożeństwem majowym, następnie Msza święta. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
  • w sobotę – o godz. 9.00,
  1. Pół godziny przed Mszą świętą wspólna modlitwa różańcowa.
  2. Zachęcam do lektury prasy katolickiej:
  3. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pani Krystyny Augustyniak i Rodzina Pana Michała Markiewicza
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Jana Gałęckiego i Pani Moniki Gałęckiej

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Kusa, kawaler, zam. Strzelce Krajeńskie i Marta Krzywicka, panna, zam. Stróża – zapowiedź 1 – o znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.