4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 31.03.2019

1. Msze święte: w poniedziałek, wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr.
  2. W czwartek – adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 30, o 18.00 Msza święta.
  3. W tym tygodniu od piątku do niedzieli będziemy przeżywali REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które poprowadzi KS. WŁADYSŁAW IWASZCZAK, proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla w Ivano-Frankiwsku (Stanisławów). Msze święte z nauką rekolekcyjną – w piątek i sobotę: UJÓW o godz. 9.00 / STRÓŻA o godz. 16.15 / WAWRZEŃCZYCE – o godz. 18.00. W niedzielę według stałego porządku niedzielnego oraz nauka pasyjna w czasie Gorzkich Żali o 16.30.
  4. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA w sobotę, 6 kwietnia: UJÓW o godz. 8.30 – 9.00 / STRÓŻA o godz. 15.30 – 16.15/ WAWRZEŃCZYCE – o godz. 17.00 – 18.00.
  5. Droga Krzyżowa: w piątek w każdej miejscowości o 9.00, 16.15 i 18.00 – następnie Msza św. z nauką rekolekcyjną.
  6. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  7. Odwiedziny chorych przed Świętami Wielkanocnymi w piątek od godz. 10.30. Chorych, których ksiądz nie odwiedza w każdy pierwszy piątek, a chcieliby przystąpić do spowiedzi i Komunii wielkanocnej proszę zgłaszać do czwartku.
  8. Dzisiaj przynosimy torby miłosierdzia z żywnością, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym.
  9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  10. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Jacka Swatowskiego i Pana Mariusza Bracha
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Adama Pietruszki i Pan Bogdan Urbański

Zapowiedzi przedślubne:

Grzegorz Susło, kawaler, zam. Wawrzeńczyce i Sylwia Łapa, panna, zam. Nowa Wieś Kącka – zapowiedź 2

O znanych przeszkodach proszę powiadomić Urząd Parafialny.