4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26.03.2017

1. Msze święte: w poniedziałek i wtorek – w Kaplicy Sióstr, w środę i czwartek w kościele parafialnym o godz. 18.00.
  2. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 zakończona modlitwą brewiarzową – Nieszporami (kto chciałby poznać tę formę modlitwy – ZAPRASZAM), następnie o godz. 18.00 Msza święta.
  3. W tym tygodniu od piątku do niedzieli będziemy przeżywali REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które poprowadzi Ks. Jarosław Filipiak, proboszcz parafii Głoska. Msze święte z nauką rekolekcyjną w piątek i sobotę: UJÓW o godz. 10.00 / STRÓŻA o godz. 16.30 / WAWRZEŃCZYCE – o godz. 18.00. W niedzielę według stałego porządku niedzielnego oraz nauka pasyjna w czasie Gorzkich Żali.
  4. SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA w sobotę, 1 kwietnia: UJÓW o godz. 9.00 – 10.00 / STRÓŻA o godz. 15.30 – 16.30 / WAWRZEŃCZYCE – o godz. 17.00 – 18.00.
  5. Droga Krzyżowa: UJÓW – czwartek o godz. 16.00 (wraz ze Mszą świętą) / STRÓŻA – piątek o godz. 16.00 (przed Mszą świętą) / WAWRZEŃCZYCE – piątek o godz. 17.30 (przed Mszą świętą)
  6. Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę przed sumą o godz. 10.50.
  7. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  8. Dzisiaj po Gorzkich Żalach (godz. 17.00) odbędzie się Koncert Pieśni Pasyjnych w wykonaniu Chóru Stanislaum z Wrocławia. Serdecznie zapraszam. Po koncercie będzie można zakupić płyty z utworami wykonaniu chóru.
  9. Dzisiaj przynosimy torby miłosierdzia z żywnością, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym.
  10. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam w środę na wieczorną Mszę świętą, a po niej spotkanie formacyjne.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  12. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Władysława Dziedzińskiego i Rodzina Pana Sebastiana Kościelniaka.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Janusza Misiurki i Rodzina Pana Adama Kozarowicza.