4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.2021

1. Nabożeństwo GORZKICH ŻALI – w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.30.
  2. Msze święte: od środy do piątku w kościele parafialnym o godz. 18.00, w sobotęo godz. 9.00.
  3. .W czwartekadoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00, o 18.00 Msza święta.
  4. Droga Krzyżowa:
  • UJÓW – wtorek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • STRÓŻA – piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta
  • WAWRZEŃCZYCE – piątek o godz. 18.00 Droga Krzyżowa następnie Msza święta.
  1. W piątek uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Tego dnia Papież Franciszek zainauguruje Rok Rodziny „Amoris Laetitia”, który zakończy się 26 czerwca 2022 roku podczas Dziesiątego Światowego Spotkania Rodzin w Rzymie z Ojcem Świętym.
  2. Dzisiaj przynosimy Torby miłosierdzia. Można także przez stronę internetową Caritas Archidiecezji Wrocławskiej wpłacić ofiarę na żywność i przygotowane paczki, które w Wielką Sobotę.
  3. Rekolekcje wielkopostne zostały zaplanowane, że rozpoczną się w 5 Niedzielę Wielkiego Postu czyli 21 marca i potrwają do środy 24 marca. Rekolekcje będzie głosił Andrzej Majchrzak. Zapraszam do zaplanowania tak czasu aby móc wziąć udział w rekolekcjach.
  4. Odwiedziny chorych przed Wielkanocą – proszę zgłaszać aby indywidualnie ustalić termin.
  5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia jest 10. numer tygodnika „Gość Niedzielny” z atrakcyjnym dodatkiem w postaci magnesu z wizerunkiem św. Józefa – pamiątka Roku św. Józefa (6zł) oraz osobno wydany „Gość Extra” – wydanie okolicznościowe, w całości poświęcone św. Józefowi. To bardzo elegancko wydane, bogato ilustrowane, 100-stronicowe pismo kosztuje tylko 9 zł. Jeśli liczba dostarczonych egzemplarzy pisma okaże się niewystarczająca, możliwe będzie dostarczenie kolejnych po 2 kwietnia.
  6. Zespół Szkół Salezjańskich DON BOSCO we Wrocławiu ogłasza nabór na nowy rok szkolny 2021/2022 do nieodpłatnej publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej, publicznego Liceum Salezjańskiego, Technikum Salezjańskiego w kierunkach elektronik i mechanik dla przemysłu lotniczego oraz zaprasza na Otwarte Drzwi Online w sobotę 20 marca. Bliższe informacje na stronie www.salez-wroc.pl
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pani Joanny Michalickiej i Rodzina Pana Tomasza Gajewskiego
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Waldemar Misiurki i Pani Dorota Misiurka