33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2023

1. Msze święte w tygodniu:
  • od poniedziałku do czwartku MSZY ŚWIĘTEJ NIE BĘDZIE
  • w piątek – WAWRZEŃCZYCE – Msza święta o godz. 17.30adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.30
  • w sobotę – WAWRZEŃCZYCE – Msza święta o godz. 9.00
  1. Zapraszam na spotkanie grupy synodalnej w piątek po wieczornej Mszy świętej do Sali wiejskiej w Wawrzeńczycach.
  2. Spotkanie – próba dla scholi dziecięcej w Wawrzeńczycach – w piątek po Mszy świętej. Zapraszam wszystkich chętnych
  3. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla – w czasie Mszy świętej o godz. 11.15 – poświęcenie i wręczenie książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Gość Niedzielny (10zł), Mały Gość Niedzielny na grudzień (7 zł). Są także kalendarze na 2024 rok w cenie 10 zł.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Mariusza Spryszaka i Pani Maria Mrzygłód
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Wojciecha Gancarza i Pani Helena Dusza