33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.11.2017

1. Msze święte w tygodniu:
  • w poniedziałek, wtorek i środę – w Kaplicy Sióstr
  • w czwartek  i piątek o godz. 17.30 w Wawrzeńczycach.
  • w sobotę o godz. 9.00 w Wawrzeńczycach.
  1. W zeszłym tygodniu zebrano na rzecz prześladowanych chrześcijan na Bliskim Wschodzie 1430 złotych.
  2. Od przyszłej niedzieli będzie można zaopatrzyć się w świece wigilijne Caritas. Małe świece – 6zł, duże – 14zł.
  3. Spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące pielgrzymki do Włoch w najbliższy czwartek po wieczornej Mszy świętej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapraszam.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dostępny jest Gość Niedzielny, w którym m.in.: Co o samobójstwie mówi Kościół. O I Światowym Dniu Ubogich oraz kalendarz ścienny ze Świętym Józefem.
  5. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Kazimierza Butkiewicza i Pana Tadeusza Czapnika.
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Sebastiana Malkowskiego i Pani Władysława Malkowska.