33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.11.2018

1. Msze święte w tygodniu:
  • od wtorku do piątku o godz. 17.30.
  • w sobotę o godz. 9.00
  1. We wtorek zapraszam na Mszę świętą dzieci pierwszokomunijne. W przyszłą niedzielę o 11.15 poświęcenie i wręczenie książeczek dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. W czwartek przypada wspomnienie Św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Msza św. w intencji Siostry Łucji i wszystkich członków Scholi w tym dniu o godz. 17.30.
  3. Rada Parafialna w Stróży i Ksiądz Proboszcz zapraszają na zabawę opłatkowo – karnawałową w świetlicy w Stróży – 26 stycznia (sobota) o godz. 20.00. Zapewniona orkiestra i jedzenie. Zapisy u Pań: Agnieszki Niżyńskiej, Anety Nykiel i Beaty Górkowy. Zebrane przy tej okazji pieniądze przeznaczone zostaną na ogrodzenie kościoła i cmentarza w Stróży. Serdecznie zapraszamy.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny z dodatkiem – komiks „Skauci Niepodległości” jak młodzi harcerze walczyli za Polskę.
  5. Można zaopatrzyć się w kalendarze katolickie.
  6. Dziękuję za posprzątanie i wystrój kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Proszę o posprzątanie kościoła:
  • w tym tygodniu – Rodzina Pana Pana Jacka Susło i Pana Tomasza Susło
  • w przyszłym tygodniu – Rodzina Pana Mariana Skwarczka i Pana Andrzeja Knapka